За свята елітні будинки столичних vip-ів обчистили на мільйон доларівВкладають гроші у "марафет" палаців і дорогі машини-яхти, а на охорону шкодують?

У котеджному містечку "Золоті ворота" за Конча-Заспою, де мешкають чиновники та правоохоронці, під самий новий рік прокотилася серія зухвалих пограбувань.

Про повідомляє ТСН.

За два місяці вісім елітних будинків постраждали від зловмисників. За даними правоохоронців, загальна сума збитків перевищує мільйон доларів.

Колишній голова "Надра України", а нині безробітний Олександр Пономаренко чесно зізнався міліції, що у нього винесли сейф, у якому було 300 тисяч євро, 10 кілограмів золотих зливків, 100 тисяч доларів, два пістолети, та два швейцарських годинники.

"Можу тільки сказати, що нічого не знайшли, а більше ніяких коментарів давати не буду", - сказав він.

Сусід Пономаренка нинішній заступник податкової служби Олег Матвєєв теж позбувся 400 тисяч доларів та ювелірних виробів. Крадії пробралися в його будинок, зламавши металопластикові двері на першому поверсі.

"Крадії, які йдуть по VIP-будинках, як правило знають, де знаходяться якісь коштовності, де ховаються сейфи, де сигналізація, як знешкодити собак", - розповів керівник прес-служби міліції у Київські області Микола Жукович.

Підказати грабіжникам може хтось із персоналу будинку, або навіть близький родич.

Цього сезону серед пропаж – пістолети, шуби, годинники, установчі документи і платіжні картки.

Однак правоохоронці не мають офіційних заяв про пограбування і реальних сум украденого. У міліції підозрюють, що люди занижують обсяги збитків, щоб потім у них не запитали, звідки стільки коштів.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ