Міліція не побачила криміналу у захопленні видавництва


Правоохоронні органи відмовились порушувати кримінальну справу проти ТОВ "Тригліф", яке крізь прорізану в стелі дірку вдерлося до Муніципальної чоловічої капели Ревуцького та зруйнувало репетиційний зал закладу культури.

Таку відповідь надіслало Печерське районне управління міліції на звернення голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця.

Депутат нагадав, що він звернувся до правоохоронців з проханням порушити кримінальну справу за умисне знищення, руйнування або пошкодження об’єкту культурної спадщини, однак цього так і не зробили.

У листі-відповіді правоохоронці визнали проникнення товариства у приміщення хорового залу концертного закладу культури незаконним.

"Але виправдали злочинців тим, що починаючи з 2006 року на підставі висновків про технічний стан несучих конструкцій будинку, товариство неодноразово зверталося до балансоутримувача будівлі КП "Київспецжитлоексплуатація" з проханням вирішити з орендарем другого поверху – капелою ім. Ревуцького та видавництвом "А-ба-ба-га-ла-ма-га" – питання щодо проведення ремонтних робіт для усунення аварійного стану", - сказав Бригинець.

Депутат зауважив, що міліція має займатись розкриттям злочинів, а не шукати "відмазки" для злочинців, що вже давно стало доброю традицією в нашому місті і нашій країні.

Як відомо, 20 серпня року ТОВ "Трігліф" увірвались, крізь незаконно прорізану в підлозі діру розміром у 3 м. до приміщення капели ім. Л. Ревуцького, чим перетворили пам’ятку, занесену до "Зводу пам’яток історії та культури України", в аварійну будівлю. Вдруге капелу і видавництво захопили 8 листопада. 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ