Мерія умила руки від будівництва на Гончара?


Скандальна будівля на вулиці Олеся Гончара, 17-23, може бути знесена, тільки якщо суд визнає її незаконною.

Про це на прес-конференції у вівторок заявив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

"У разі, якщо це будівництво буде визнано незаконним, споруда має бути знесена. Якщо при виділенні землі та наданні дозволів не було порушень норм закону, ми будемо наполягати на зменшенні кількості поверхів будівлі", - сказав чиновник.

Він додав, що станом на 20 грудня забудовник вже отримав ухвалу суду про заборону будівництва.

"З моменту отримання ухвали особа вважається повідомленою про незаконність здійснення будь-яких дій з будівництва. Якщо будівельні роботи буде відновлено, винні особи понесуть відповідальність, у тому числі кримінальну", – попередив Пузанов.

Він розповів, що КМДА приєдналася до судового процесу, який було ініційовано громадськістю, що протестує проти забудови території біля Софії Київської.

"Ми проаналізували ситуацію і звернулися до прокуратури з проханням оскаржити в суді договори оренди та купівлі-продажу земельної ділянки, а в якості забезпечувального заходу – арештувати ці ділянки та заборонити проведення будь-яких будівельних робіт", – пояснив Пузанов.

Як відомо, 15 грудня Господарський суд Києва ухвалив відповідне рішення, а 17 грудня за ухвалою суду було розпочато відкрите виконавче впровадження. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ