"Київавтодор" обіцяє полегшити життя автомобілістам у наступному році


У 2012 році "Київавтодор" планує збудувати нові транспортні вузли та реконструювати важливі дорожні артерії міста.

Зокрема, заплановане продовження будівництва Подільського мостового переходу через Дніпро, а також будівництво заїзду на Подільський мостовий перехід з вул. Набережно-Хрещатицької в районі вул. Верхній та Нижній вал, повідомляє прес-служба мерії.

Дорожні служби також планують завершити будівництво під’їзної автомобільної дороги від Червонозоряного проспекту до міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни).

У планах "Київавтодору" на наступний рік – будівництво великої кільцевої дороги на ділянці від вул. Рокосовського до вул. Богатирської, зведення транспортної розв’язки на перетині бульв. Дружби Народів та Наддніпрянського шосе, а також завершення ІІ черги будівництва транспортного вузла на примиканні просп. Науки до Столичного шосе.

Буде виконана реконструкція транспортної розв’язки на примиканні Дніпровського узвозу до Набережного шосе. На капітальну реконструкцію також чекає і Поштова площа.

Крім того, планується виконати роботи з реконструкції просп. Перемоги та просп. М. Бажана, просп. П. Григоренка та вул. М. Горького, дороги Київ – Гостомель.

Наступного року також заплановане подовження Залізничного шосе вздовж залізниці до вул. Любченка з виходом на вул. Боженка.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ