За смерть Індила відповідатимуть глави міліції?Фото newsmarket.com.ua

За смерть студента Ігоря Індила в Шевченківському райвідділку міліції Києва має відповідати найвище керівництво столичної міліції.

Про це повідомив генпрокурор Віктор Пшонка в ефірі телеканалу "1+1", коментуючи розслідування загибелі в міліції студента.

"Я дуже серйозно підійшов до того, що прокуратура в той час, коли ми вивчали цю ситуацію, не дуже принципово виконала всі вимоги закону для того, щоб навести лад в цій ситуації з працівниками міліції", - розповів він.

"Думаю, що там працівники міліції, які причетні до обставин з Індилом, повинні не тільки бути ті, які притягуються до кримінальної відповідальності, але і керівники підрозділів, включаючи глав міліції столиці", - уточнив генпрокурор.

Як відомо, 5 жовтня президент Віктор Янукович доручив генпрокурору у двотижневий термін ретельно вивчити всі обставини смерті студента Ігоря Індила.

Раніше інтернет-видання "Свідомо" опублікувало записи камер спостережень з Шевченківського райвідділку міліції, які проливають світло на загибель студента Ігоря Індила.

Українська правда

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ