"Сяйво" подає в суд на ПоповаКолектив книгарні "Сяйво" має намір судитися з головою Київської міськдержадміністрації Олександром Поповим.  

Про це повідомляє прес-служба "Сяйва".

"Найближчим часом, колектив книгарні подаватиме заяву до правоохоронних органів щодо ознак кримінальних злочинів у діях Олександра Попова, який, зокрема, ініціював руйнування історичної пам’ятки – "Ятки письменників", розташованої в будівлі книгарні "Сяйво", - заявила прес-секретар книгарні Юлія Валова.

Вона додала, що сьогодні боротьба за повернення "Сяйво" київській громаді набирає нових обертів.

"Начебто видерта з ненажерливих щелеп банди Черновецького в липні 2011 року, книгарня відразу потрапляє в поле зору нових, підозрюємо корупційних схем, новоспечених чиновників КМДА. І врешті новий голова КМДА Олександр Попов робить офіційну заяву про недопущення продовження оренди приміщень ТОВ "Книгарня "Сяйво" і про створення кав’ярні з забавкою – друкарською машиною на місці легендарної книгарні", - наголосила Валова.

За її словами, працівники "Сяйва" переконані, що ласий шматочок території, розташований в центрі Києва не як не залишає в спокої міських чиновників.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ