Керівництво Голосієва бере хабарі руками благодійного фонду?Фото veer.com
У Голосіївській районній держадміністрації займаються здирництвом. Спіймала чиновників на вимаганні газета "Україна Молода".

За словами підприємців, чиновники "настійливо рекомендують" платити 3 тисячі гривень за можливість встановлення кіосків.

"Вони зажадали, щоб я зробив "благодійний" внесок на рахунки однієї з дитячих поліклінік району. Сказали: принесеш платіжну квитанцію - отримаєш необхідні дозволи на облаштування торгового місця. Для мене торгове місце - це квадратний метр, аби тільки було де поставити ятку з водою, морозивом, чіпсами, іншою затребуваною влітку продукцією", - розповів підприємець Олександр Яровий.  

Утім, сплативши гроші, підприємець залишився і без грошей, і без дозволів, відзначає видання.

У розпорядженні журналістів опинився список з сумами благодійних внесків підприємців, які збирав фонд "Майбутнє Голосієво" за рекомендаціями чиновників райдержадміністрації.

Загалом з 8 по 22 грудня минулого року на рахунки згаданого фонду надійшли 249 тисяч гривень.

Лідерами "пожертв" стали найбільші підприємства району: як то тютюнова фабрика (ЗАТ "Імперіал тобакко продакшн") переказала 50 тисяч гривень, пивзавод "Славутич" - 25 тисяч.

Однак, як відзначає видання, значно цікавішою є стаття витрат. Виявилося, що 100 тисяч гривень зі згаданої суми було переадресовано на рахунки іншого благодійного фонду, з херсонською пропискою, - Таврійський фонд.

Тоді як, наприклад, Союз інвалідів Чорнобиля отримав від "Майбутнього Голосієва" аж... 5 тисяч гривень.

Таким чином київські бізнесмени, самі того не відаючи, фінансують херсонський фонд. Дивним виглядає і те, що 92 тисячі гривень з пожертв кудись зникли, адже із зібраних 249 тисяч загальні витрати благодійного фонду не перевищили 157 тисяч гривень.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ