На Співочому полі буде постійна виставка квітів


На території Печерського ландшафтного парку організують постійно діючу міську виставку квітів.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

Таке рішення прийнято з метою створення належних умов для відпочинку киян та гостей столиці, а також для пропаганди досягнень у галузі квітникарства, ландшафтного дизайну і озеленення міста.

Зокрема, КО "Київзеленбуд" доручено виконати роботи з підготовки та організації міської постійно діючої виставки квітів та забезпечити її високий естетичний та організаційний рівень.

Також "Київзеленбуд" встановить огорожу та визначить відповідальних за порядок осіб, КП "Київміськсвітло" забезпечить зовнішнє освітлення території Печерського ландшафтного парку упродовж вечірнього та нічного періодів доби під час проведення громадських заходів, а комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Печерського району встановить біотуалети та контейнери для сміття.

До участі у підготовці та організації виставки будуть залучені комунальні підприємства з утримання зелених насаджень, міські лісопаркові господарства, підприємства з вирощування та реалізації квіткової продукції, квітникарі-аматори, ландшафтні дизайнери тощо.

Розпорядженням також визначені тематичні виставки, конкурси та культурно-мистецькі проекти, які проводитимуться у рамках постійно діючої виставки.

Зокрема, з 1 квітня до 20 травня пройде виставка цибулинних ранньовесняних квітів, виставка квітів до Дня Незалежності; у квітні-жовтні - конкурс на кращі роботи з ландшафтного дизайну; у червні-вересні - культурно-мистецький проект "Живі скульптури"; у серпні-вересні - культурно-мистецький проект "Міжнародний день молоді".

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ