У житловому комплексі на Воздвиженці впала стеля. ФОТО

06.09.2011  10:19

1 2 3 4
6 вересня вранці у новому житловому комплексі "Воздвиженка" обвалилася стеля в арковому проїзді.

На щастя, жителі району і їх автомобілі не постраждали, повідомляють інвестори елітного району.

"Дана стеля вже кілька років перебувала в аварійному стані. Крім того, через увесь будинок, у якому впала стеля, проходить велика тріщина", - розповіли інвестори "Українській правді. Київ".

Вони додали, що мешканці будинку багаторазово зверталися до забудовника "Київміськбуд -1 ім. Загороднього" із проханнями про капремонт будинку й усунення тріщини, а також про усунення помилок у фундаменті, які призводять до руху будинку і його деформації.

Мешканці додали, що на черговій зустрічі інвесторів і забудовника, яка відбулася в червні 2011 року, склали протокол, перший пункт якого якраз закликав забудовника розпочати ліквідацію тріщин і усунути аварійний стан будинку.

"На зустрічі забудовник запевнив, що за висновком його технічної комісії, усі тріщини й дефекти мають винятково косметичний характер і не можуть призвести до обвалів будинку. Також пообіцяли планове усунення (фарбування) тріщин", - сказали інвестори.

"Проте, через 2 місяці після обговорення проблеми, дах обвалився!!! У цьому проїзді часто перебувають люди, граються діти, проходять будівельники, фотографуються гості, що гуляють у районі.... Також у даному проїзді жителі будинку часто паркують машини", - сказали інвестори.

Вони наголосили, що налякані такою ситуацією і вимагають вирішення проблеми.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ