"Сяйву" завдали збитків на 5,5 мільйонаФото Штабу оборони Києва
Збитки, завдані рейдерами книжковому магазинові "Сяйво", оцінюють у 5,5 мільйона гривень.

Про це заявила директор книгарні Алла Лазуткіна, пише "Коммерсант".

"Устаткування вивезли, книги теж, зі стін збили штукатурку, усюди лежав мотлох і порожні пляшки", - розповіла вона після "розблокування" магазину.

Лазуткіна додала, що представники Київської міськдержадміністрації запропонували відкрити книгарню як нову юридичну особу.

"Ми підготували штатний розклад і список колишніх співробітників, які хочуть працювати тут і надалі", - сказала директор магазину.

Як відомо, "Сяйво" припинило роботу в лютому 2010 року в результаті конфлікту між колишніми співвласниками фірми "Орфей-1" (мала 50% у статутному фонді ТОВ " Книгарня "Сяйво"") Ростиславом Корнієнком і Костянтином Клімашенком, кожен з яких претендував на цю частку.

8 лютого 2010 року Корнієнко в супроводі декількох десятків молодих людей увійшов у магазин і представився співробітникам новим директором.

Наступного дня прихильників Корнієнка видворили із приміщення, однак 19 лютого магазин знову захопили невідомі.

30 серпня 2007 року Шевченківська райрада прийняла рішення щодо приватизації приміщення магазину, а 16 вересня 2009 року управління комунальної власності Шевченківської РДА продало його за 2,24 мільйона гривень ТОВ " Абріль-Студіо".

Ця компанія передала магазин в оренду ТОВ "Українська книга", директором якого є Корнієнко.

У грудні 2009 року прихильники Клімашенка звернулися до Господарського суду Києва з вимогою скасувати приватизацію магазину.

Позов почали розглядати 1 березня 2010 року, а в травні 2011 року той же суд визнав приватизацію недійсною.

Однак до недавніх пір судовим виконавцям не вдавалося потрапити в магазин, оскільки він був замкнений. 26 серпня "Сяйво" таки розблокували.  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ