"Сяйво" розблокували. Фото

26.08.2011  15:47

1 2 3 4 5

У п'ятницю до книгарні "Сяйво" потрапили представники КМДА, працівники книгарні і журналісти.

Про це повідомляє прес-служба Штабу оборони Києва.

За її даними, судовий виконавець, який мав право примусового входження до забарикадованої книгарні, повинен був прийти 30 серпня.

Він складає протокол, за яким слідство могло би визначити збитки, завдані книгарні рейдерами, і встановити винних.

"Натомість з'явилися невідомі, які назвалися представниками КМДА, і вирізали болгарками металеві листи, якими книгарня була обшита для захисту від розгніваних киян. Викликана присутніми при цьому дійстві активістами Штабу оборони Києва слідчо-оперативна група довго не приїжджала, з правохоронців були лише два сержанта патрульної служби, які не знають порядку фіксації примусового входження", - сказано у повідомленні.

 

Коли вхідні двері було розблоковано, слідом за "невідомими" до приміщення зайшли працівники книгарні, журналісти.

"В магазині царив суцільний погром, стіни були обдерті, повсюду розкидані купи сміття, на порожніх полицях не залишилося жодної книги. Зате замість книг були протигази і велика кількість порошкових вогнегасників, які рейдери використовували проти учасників акцій на захист книгарні", - повідомили активісти.

Як пише Kievpress, "Сяйво" скоро відкриє свої двері перед киянами.

Як повідомило джерело видання у мерії, в планах міської адміністрації не тільки якомога швидше відновити роботу магазину, але й забрати приміщення з балансу Шевченківського району.

У свою чергу, як повідомив завідуючий сектором моніторингу та аналізу судових справ щодо захисту інтересів КМДА у судах загальної юрисдикції Сергій Скобельский, після відкриття приміщення буде складено акт прийому-передачі, в якому буде зафіксовано стан приміщення та наявність або відсутність будь-яких матеріальних цінностей в середині приміщення.

"У подальшому в магазині розпочнуться ремонтні роботи та вже восени планується відкрити сучасний книжковий магазин", - повідомляє прес-служба КМДА.

Фото Штабу оборони Києва

Українська правда. Київ

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ