У Києві міжнародний театральний фестиваль "Дім Химер"Фото надане організаторами
З 3 по 11 вересня у Києві вперше пройде Міжнародний театральний фестиваль "Дім Химер", заснований у серпні 2011 року.

"Дім Химер" представить у столиці програму сучасного польського театрального мистецтва "Польський театр у Києві" та "Український блок", повідомляють організатори.

Відкриття фестивалю відбудеться на Софійській площі - грандіозною вуличною виставою "Планета Лем" відомого познанського Театру "Бюро Подорожей" (Biuro Podróży).

Проходитиме фест на сцені Київського академічного Молодого театру.

Глядачі матимуть змогу переглянути низку театральних вистав, послухати читання сучасної української драматургії, зустрітися з видатними діячами сучасного польського мистецтва, подивитися презентації робіт молодих режисерів, відвідати майстер-класи та лекції.

До фестивальної програми увійшли вистави Театру "Provisorium" (Люблін, Польща), "Teatr Centralny" (Польща), "Drammen Theater" (Норвегія), "neTTheatre" та "Grupa Coincidentia" (Люблін, Польща), а також проекти Інституту театру ім. Збігнева Рашевського (Варшава, Польща), "Teatr Nowy" та Інституту мистецтв "Wyspa".

"Український блок" програми має на меті популяризацію нового для України театрального жанру драматургічних читань. Фестиваль представить увазі глядача кращі роботи молодих українських режисерів, читання та вистави за п'єсами сучасних українських драматургів.

У рамках фесту покажуть виставу "Депо Північне" за п'єсою Василя Сігарєва "Фантомні болі" та історія єврейської Лоліти "Шоша" за романом І.Б. Зінгера.

Закриє фестиваль спільний проект Молодого театру та Французького культурного центру "Поки мама не прийшла".

Вартість квитків на заходи Фестивалю "Дім Химер" від 15 до 100 гривень.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ