24 серпня на Пейзажці влаштують дитяче святоФото voproskmame.com
У День Незалежності на Пейзажній алеї пройде свято "Літо талантів", під час якого можна буде повчитися англійської, взяти участь у розвагах і творчих майстер-класах для школярів та дошкільнят, подивитися виставу театру маріонеток, виступи музикантів тощо.

За словами організаторів, розпочнеться гуляння з комп'ютерної майстерні "Айтідо!" о 12.00.

Також з 12.00 до 14.00 працюватиме Центр раннього розвитку "Окешкин Клуб", у програмі якого Театр маріонеток, виготовлення малюнків та аплікацій з англомовними та франкомовними викладачами, ігри, розваги, участь у дитячому музичному оркестрі.

14.00-16.00: "Українське подвір'я", під час якого художники Любов Сенчук та Марія Крижановська створять імпровізовану хату, яку розмалюють разом з дітьми в традиційному українському стилі.

Поруч відбуватимуться майстер-класи з гончарства, плетіння вінків з живих квітів, орігамі. Разом з дорослими діти співатимуть народних пісень.

З 16.00 до 18.00 проходитиме Школа англійської мови "Оксфорд Клас", під час якої влаштують англомовний квест-змагання між дорослими та дітьми. Також у програмі музичний гурт "Old Mc'Donald", справжнє англійське чаювання "5 o'clock tea" тощо.

З 16.00 до 18.00 триватиме робота Музичної майстерні.

Завершиться свято концертом класичної музики просто неба.

За матеріалами "Майстер Клас"

 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ