Комунальні акції банку "Хрещатик" продадуть за 300 мільйонів?


Київська адміністрація таки хоче продати 25%+1 акцію банку "Хрещатик". Відповідний проект рішення винесуть на засідання сесії Київради 14 липня.

За словами заступника голови КМДА Руслана Крамаренка, зараз номінальна вартість пакета акцій банку, яким володіє місто - 196 мільйонів гривень.

Він зазначив, що комерційний банк - не профільний актив для міста, а мати муніципальний банк є сенс лише у тому випадку, коли 100% акцій належить місту.

"Утримання банку "Хрещатик" за кошти киян вважаю недоцільним, адже він не виконує жодної соціальної функції", - наголосив Крамаренко, додавши, що сьогодні "Хрещатик" це лише "комерційна установа, основною метою якої є отримання прибутку".

"Від продажу муніципального пакета акцій ми зможемо залучити до бюджету міста близько 300 мільйонів гривень, і спрямувати їх на більш нагальні потреби, як то будівництво дитячих садочків чи капітальний ремонт лікарень. Наприклад, цих коштів вистачило б на заміну 1200 ліфтів у місті. Думаю, для киян це актуальніше, ніж утримання комерційного банку", - зазначив  чиновник.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ