У мерії збрехали, що навели порядок на "Видубичах"Фото з сайту "Комсомольської правди"
Попри обіцянку столична влада навіть за місяць не спромоглася встановити на місці автостанції на Видубичах тимчасову зупинку.

Про це пише "Комсомольська правда".

На місці колишнього автовокзалу і досі царює хаос, хоча у мерії ще 10 червня відрапортували проте, що облаштували павільйони очікування, встановили покажчики зупинок та надають пасажирам усю необхідною інформацією про рух автобусів.

Однак у диспетчерській, де мали б надавати інформацію, повідомили, що не працюють.

"Ми не працюємо, і коли почнемо - невідомо. Ніякої тимчасової станції тут немає. Якщо хочете виїхати, приїдьте й шукайте потрібний автобус, квитки у водія купите, каси не працюють", - сказав диспетчер.

Нині ж колишній автовокзал обнесений зеленим будівельним парканом, за яким піднімається частина споруджуваної естакади й гори піску. Ні про яку тимчасову станцію ніхто й не чув.

"Тимчасова автостанція? Про що ви говорите! Ми вже місяць пасажирів набираємо тут біля узбіччя. Люди не знають, де знайти потрібну машину. Тільки зараз трохи самі все впорядкували. Ми стоїмо тут, а приміські маршрутки - по іншу сторону траси", - розповів водій автобуса на Кіровоград Віталій.

Допомагає орієнтуватися в хаосі продавщиця пиріжків Ірина Михайлівна: "Рухайте в перехід на іншу сторону до супермаркету. Там посадка на Обухів, Новомиргород, Кривій Ріг, Ржищев, Жовті Води".

"Ніхто тут нічого не робить і не збирається. Читали ми про тимчасові зручні павільйони - маячня! Там місця на три маршрутки вистачить. Поставили кілька туалетів і будку для диспетчера. Люди через незнання виходять із метро ближче до старої станції. А потім з торбами бредуть по болоту метрів 500. Ми підказуємо, де стоять потрібні автобуси", -  додала Ірина Михайлівна.

У підземному переході на стінах перевізники самі розвісили покажчики, де варто шукати їхні автобуси. Крім того, біля автобусів стоять люди, які вигукують, коли і куди їде транспорт.

Біля зупинки стоїть сморід від біотуалетів, відзначає видання.

Триватиме все це до травня 2012 року - саме тоді обіцяють звести новий автовокзал. Утім, ні проекту, ні конкретних пропозицій поки немає.  

Як відомо, автостанція "Видубичі" здійснювала обслуговування приміських та міжміських перевізників. Однак, 8 червня водії і пасажири, які хотіли покинути Київ, зіткнулися з низкою проблем. Вокзал за одну ніч закрили, так нікого не попередивши. Вранці на площі біля автостанції був справжній хаос.  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ