Сімейні амбулаторії передадуть у приватні руки?Фото last24.info
За рахунок коштів бюджету Києва влада планує не лише створити амбулаторії сімейної медицини, а й працевлаштувати в них приватних лікарів, заявляє депутат від БЮТ Сергій Мельник.

Відповідний проект рішення щодо залучення приватно-практикуючих лікарів для надання первинної медико-санітарної допомоги планують винести на сесію Київради.

"На жаль, профільне управління замість того, щоб перейматися поліпшенням умов праці лікарів існуючих закладів охорони здоров'я, пропонує за бюджетні кошти утримувати приватних лікарів, які на сьогодні і так мають, кращі умови, ніж медики бюджетних закладів охорони здоров'я", - заявив депутат.

Проектом рішення передбачено дозволити муніципальним лікарням проводити розрахунки з приватними лікарями за надані медичні послуги в межах коштів виділених з міського бюджету.

Мельник додав, що комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку не підтримала зазначений проект рішення.

"Після таких проектів рішень складається переконливе враження, що амбулаторії сімейної медицини відкриваються для забезпечення і сприяння роботі приватного бізнесу в галузі медицини", - переконаний Мельник.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ