У Києві більше двох сотень місць, які може затопити


Перший заступник голови Київської адміністрації Олександр Мазурчак заявляє, що в Києві виявлено 208 місць, які можуть бути підтоплені.

Про це він заявив у вівторок, повідомляє УНІАН.

"Сьогодні ми зробили повну інвентаризацію проблемних місць у Києві й виявили 208 таких місць", - сказав чиновник.

Водночас, за словами Мазурчака, підтоплення пов`язано з кількома причинами. По-перше, деякі з цих місць можуть бути підтоплені внаслідок несприятливих погодних умов, як відбулося цього року. Друга причина - активне будівництво, внаслідок чого спостерігається підвищення ґрунтових вод у Києві.

"Крім того, не вкладаються кошти в так звані водонакопичувальні системи... На цей рік виділено 6,5 мільйонів гривень на підтримку цієї системи", - сказав Мазурчак.

Також він зазначив, що затоплення низки місць, зокрема підземних переходів, відбувається у зв`язку з незаконним розміщенням у них торгових точок.

"Насосні приміщення в підземних переходах дуже часто зайняті торговцями, які вони зайняли незаконним способом", - сказав він.

Мазурчак пообіцяв, що міська влада посилить боротьбу з незаконною торгівлею в підземних переходах, щоб уникнути підтоплень.

Як відомо, уподовж останніх двох тижнів Київ після дощів кілька разів потопав у буквальному значенні слова. Також затопило приватний сектор у Бортничах. А на вулиці Теліги багатотонна фура мало не пішла під асфальт, який просто зник під її колесами.

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ