Шашлична на Русанівці вже 10 років стоїть незаконноФото Олексія Давиденка
Власник кафе на Русанівській набережній, 7-Б отримав дозвіл на порушення благоустрою у  зв'язку з встановленням літнього майданчика обманним шляхом.

Про це повідомили у Головному управлінні з контролю за благоустроєм.

За інформацією Головблагоустрою, до них 9 червня 2011 року звернувся ФОП Рябушенко з проханням видати ордер на тимчасове порушення благоустрою в зв'язку із встановленням сезонного майданчика біля входу в орендоване ним приміщення.

У додатку до звернення він надав копію договору оренди приміщення, технічний звіт, фотофіксацію місцевості та копію договору оренди земельної ділянки за вказаною адресою.

"Тобто, на момент подачі заявки та долучених до неї копій документів, ГУ контролю за благоустроєм не мало підстав відмовити підприємцю в обладнанні сезонного майданчика. Ордер на встановлення був наданий 14 червня, однак в ньому чітко було зазначено, що він діє лише за умови відповідних погоджень з Дніпровською райдержадміністрацією та Головним управлінням внутрішньої торгівлі", йдеться в повідомленні.

Водночас, 24 червня Дніпровська РДА направила лист до Головблагоустрою, в якому зазначалось, що вищезгаданий договір оренди приміщення є недійсним, адже капітальна споруда з цегли, яка знаходиться за вказаною адресою понад 10 років, не має довільних документів на розміщення.

У зв'язку з цим Головблагоустрій 4 липня скасував ордер на тимчасове порушення благоустрою з встановленням літнього майданчику та повідомив про це підприємця.

"Підприємець після отримання відповідного листа зобов'язаний провести демонтаж встановленої конструкції протягом 7 днів, в іншому випадку вона буде демонтована примусово", наголосили в управлінні.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ