Герега сусідує з Черновецьким у квартирі за $1 мільйонФото з сайту КМДА
Секретар Київради Галина Герега живе на 19-му поверсі елітного будинку на Печерську, буквально по сусідству з будинком, де прописаний мер Леонід Черновецький.

Парадне будинку на Кловському спуску прикрашене квітами, підлога, кахлі і ліфти сяють чистотою, а охорона пильно стереже будинок, пише "Сегодня".

Про Галину Герегу у висотці заговорили, тільки коли вона стала секретарем Київради. Відгукуються про власників мережі "епіцентр" по-різному: одні називають непривітними, інші навпаки, кажуть, що відомі сусіди доброзичливі і завжди здороваються.

Сусіди говорять, що живе секретар Київради у чотирикімнатній квартирі площею 189 кв. м. Квартплата за таке житло становить приблизно 800 гривень на місяць, не рахуючи опалення, води й електроенергії.

За оцінками ріелторів, вартість таких апартаментів близько $1 мільйона.

"Якщо квартира з гарним дизайнерським ремонтом, гарними імпортними меблями, сантехнікою, то ціна - $1 мільйон і більше. Якщо без ремонту, то тільки за місце попросять $500 тисяч", - сказала нам ріелтор компанії "САН" Анастасія Наконечна.

Щоранку, за словами сусідів, Герега ходить в салон краси на першому поверсі будинку.

"Вона робить свіжу зачіску, потім охорона підганяє машину до під'їзду, вона сідає і їде на роботу", - розповів житель будинку.

Повертається подружжя Герег додому пізно ввечері. Квартирою займаються дві хатні робітниці, які приходять щодня.

Також подейкують, що Галина Герега, її чоловік Олександр та їх син Тарас ходять кожен із  двома охоронцями.

Сама ж секретар Київради каже, що квартиру на Кловском спуску орендує.

"Я прописана на Героїв Сталінграда. Але коли син вчився в ліцеї в центрі, то дуже багато часу йшло, щоб ранком через затори добиратися до школи. Ми орендували квартиру ближче. Зараз улітку ми воліємо жити в заміському будинку в Бортничах. Побудували його 4 роки тому, він дерев'яний, я сама брала участь у його будівництві, пройшла всі етапи й тепер знаю, як потрібно будувати будинок", - розповіла Герега.

Оренда великої квартири в будинку на Кловському коштує близько $3-4 тисяч на місяць.

Неподалік від котеджу Гереги у Бортничах - садиба покійного екс-міністра транспорту Георгія Кирпи, а також співаючого ректора Михайла Поплавського.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ