Чергова злива затопила Бортничі. ФОТО

13.07.2011  09:47

1 2 3 4 5 6

Дощ, який пройшов у вівторок в Києві, затопив три десятки будинків та дворів в житловому мікрорайоні Бортничі.

Про це пише Gazeta.ua.

За словами місцевих мешканців, на подвір'ях води було на рівні одного метра, по завершенні дощу, води лишилось по коліно.

"Такого ще ніколи не було. В нас тут приватний сектор. Затопило городи, сараї, в хаті вода стоїть, холодильники та апаратуру попсувало. Собак відв'язував, бо потопились би. У нас два десятки курок, то я їх рятував, переносив в сухі місця. А качки плавали", - розповів Валерій Нужненко з буд. № 30 по вул. Нижній Вал.

Мешканці кажуть, що п'ять років тому поруч побудували три п'ятиповерхівки, а два роки тому з'явилось ще декілька будинків. Раніше на тому місці були жолоби, куди йшла вода, тепер же їй нікуди діватися і страждають від цього місцеві мешканці.

"Ми зараз телефонували в мерію на гарячу лінію 1551. А від цих сусідів нічого не можна добитись. Вони ж круті, позакривались у себе. Не знаємо, що тепер робити", - розповіла 35-річна Олена Нужненко.

Вона додала, що чи не найбільших неприємностей завдали туалети - весь бруд зі стічної ями під натиском пішов з умивальника.

В управлінні житлово-комунального господарства Дарницького району кажуть, що звертатись потрібно до ЖЕКу. Якщо ж там добитися правди не вдасться, то треба йти вже до районного управління ЖКГ.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ