"Київенерго" вимагала у киян неіснуючі борги? Оновлена


Компанія "Київенерго" у 2011 році безпідставно нарахувало мешканцям Києва борги за спожиту електроенергію на суму у 748 тисяч 86 гривень.

Відповідний факт встановило Київське міське територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ), пише Дзеркало тижня.

Як повідомляє прес-служба відомства, компанії довелося здійснити перерахунок та повернути споживачам електроенергії відповідну суму, а також 148 тисяч 48 гривень за електроенергію за 2010 рік.

Як відомо, "Київенерго" займає монопольне становище на ринку постачання електричної енергії за регульованим тарифом в межах території Києва.

У АМКУ пообіцяли і надалі відслідковувати ситуацію на даному ринку надання послуг "Київенерго".

Водночас у "Київенерго" наголосили, що АМКУ не має до них претензій щодо нарахувань за спожиту електроенергію для населення, а інформація, поширена ЗМІ, не відповідає дійсності.

"Інформація, поширена Київським міським територіальним відділенням АМКУ, яка була інтерпретована ЗМІ як факт порушення "Київенерго" у 2011 році, насправді є даними щомісячного звіту компанії. Цей звіт надається АМКУ по згорнутому сальдо за результатами звірянь, проведених зі споживачами на певну дату", - йдеться в повідомленні "Київенерго".

У прес-службі наголосили, що енергокомпанія проводить звірки постійною і регулярно, зокрема, перевіряються правильність нарахувань за спожиту електроенергію і надходжень платежів на рахунок споживача.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ