Інсуліновий завод у Києві захопили за наказом Джарти?


Комітет захисту заводу "Індар" заявляє, що рейдерський напад на завод-виробник інсуліну здійснили за наказом прем'єра Криму Василя Джарти.

Про це йдеться у відкритому зверненні комітету.

"Починаючи з квітня 2011 року на керівництво підприємства силами Міністерства внутрішніх справ почався здійснюватися шалений тиск. Було порушено по абсолютно надуманих підставах декілька кримінальних справ. Замовником чергової рейдерської атаки на підприємство є прем'єр-міністр Автономної республіки Крим Василь Джарти, який зараз контролює викрадений державний пакет акцій", йдеться в повідомленні.

Активісти також наголошують, що це не перше захоплення заводу. Кажуть, упродовж 2008-2010 років на завод було здійснено більше 25 рейдерських атак з погрозами фізичного знищення керівництва підприємства.      

Активісти закликать задіяти всі можливості держави для повернення викраденого державного пакету акцій у власність держави, вплинути на Джарти, припинити захоплення підприємства та переслідування і утиски членів його колективу.

До комітету захисту заводу увійшли директор "Індару" Олексій Лазарєв, заступник директора Віктор Романюк, головний бухгалтер Віктор Виговський, Діденко Н.Ю., Мотрук М.В., Костюченко М.К.

У комітеті захисту нагадали, що у 2007 році ЗАТ "Індар" було включено у перелік підприємств, державні пакети акцій яких підлягали продажу. Однак пізніше розпорядженням Кабміну під керівництвом Віктора Януковича "Індар" виключили із цього переліку.

"5 березня 2008 року попереднє керівництво ДАК "Укрмедпром" викрало державний пакет на користь офшорної компанії Storke Holdings Limited (Беліз). Слідче Управлінням СБУ 27 березня 2008 порушило кримінальну справу за фактом розкрадання держмайна посадовими особами та перевищення службових повноважень при відчужені 70.7016% статутного фонду ЗАТ "Індар" посадовими особами ДАК "Укрмедпром", і справу передали до суду", йдеться у зверненні.

У травня 2009 колегія суддів господарської палати Верховного суду визнала незаконним продаж держпакету акцій у розмірі 70.7016% статутного фонду ЗАТ "Індар".

Питання щодо повернення в державну власність викраденого пакету акцій перебувало на постійному контролі президента, уряду, Міністерства охорони здоров'я, Генпрокуратури, Комітету Верховної Ради по боротьбі з організованою злочинністю. 

Як відомо, раніше співробітники заводу заявили про рейдерське захоплення "Індару" у ніч з 7 на 8 липня.

Водночас у столичний міліції чутки про захоплення спростовували. Зокрема, інспектор відділу зв'язків з громадськістю ГУ МВС Ольга Білик наголосила, що ніякого захоплення не було, а насправді на заводі несуть службу охоронці Державної служби охорони.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ