Киян просять не купати собак у фонтанах


Комунальне підприємство "Центр ідентифікації тварин" нагадує киянам та гостям столиці про заборону купати собак на території міських пляжів та у фонтанах.

КП "Центр ідентифікації тварин" пропонує власникам тварин та людям, які не утримують тварин, але змушені співіснувати з ними в місті, стежити за дотриманням цих 7-ми пунктів:

собаки та коти не повинні вигулюватися або перебувати на території міських пляжів;

не можна купати тварин у водоймах, призначених для купання людей, а також у фонтанах;

у місцях масового відпочинку (як парки, сквери, прибудинкові території) собаки повинні вигулюватися на повідках, а потенційно небезпечні породи обов'язково - у намордниках;

забороняється супроводжувати тварину у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;

не дозволяється приводити тварин (крім собак-поводирів) у приміщення магазинів, кафе, ресторанів, приміщеннях охорони здоров'я, освіти та культури, на дитячі та спортивні майданчики;

не дозволяється залишати тварину бездоглядною;

транспортувати у наземному та громадському транспорті собак середніх та крупних порід дозволяється на задній площадці обов'язково у повідку та наморднику, собак дрібних порід та котів - у спеціальних контейнерах;

у громадських місцях власники тварин повинні прибирати екскременти за своїми утриманцями.

У КП нагадали також, що порушення цих правил караються ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення і тягне штраф від 17 до 51 грн.

"Протокол складають міліціонер та інспектор Центру. У разі вчинення повторного правопорушення тягне за собою накладення штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини", - сказано у повідомленні.

Крім того, у Центрі звертаються до громадян з проханням повідомляти про факти вигулу собак на пляжах та їх купання поруч із людьми на гарячу лінію КП: 332-12-34 без вихідних з 9:00 до 18:00 години.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ