Соцкартку в Києві запровадать наступного року


Київська міська державна адміністрація перенесла введення оновленої соціальної картки киянина на 2012 рік.

Про це заявив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, пише "Обком" з посиланням на "Українські новини".

Він зазначив, що зараз йде робота з підготовки єдиної нормативно-правової бази для створення інформаційно-аналітичної системи регіонального управління та впровадження електронної соцкартки.

"Якщо ми в 4 кварталі запустимо проект, то з 2012 року вона буде працювати. Раніше дійсно планували запустити з січня 2011, але не вийшло, тому що спочатку хотіли робити соціальну картку, а потім була постанова Кабінету Міністрів про те, щоб містах самостійну діяльність щодо державних пільг заборонити. Виходячи з цього, все, що було напрацьовано і нами, і попереднім керівництвом - не підходить. Ми міняли концепцію, внаслідок чого і терміни зрушилися", - пояснив Крамаренко.

Він зазначив, що впровадження картки киянина передбачає облік пільгових категорій киян, які мають право безкоштовного проїзду в метрополітені та наземному пасажирському транспорті за рішенням Київради.

Як відомо, раніше Київська адміністрація перенесла введення оновленої соціальної картки киянина з 1 січня 2011 року на липень-вересень.

У січні 2011 року Кабінет Міністрів вирішив провести в Київській області експеримент зі створення інформаційно-аналітичної системи регіонального управління та введення електронної соціальної карти.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ