"Жуляни" на межі банкрутства


Столичні депутати можуть підтримають рішення залишати в розпорядженні комунального аеропорту "Жуляни" 50% зароблених ним коштів.

Це питання розглядалося вчора під час засідання комісії Київради з питань транспорту і зв'язку, повідомляє Kievpress.

За словами гендиректора аеропорту, депутата Київради Дениса Костаржевського зараз комунальне підприємство перебуває в жалюгідному фінансовому стані.

За I квартал цього року аеропорт запрацював лише 5 мільйонів 600 тисяч гривень і має заборгованості абсолютно зі всіх платежів. На ситуацію також вплинули фінансові витрати підприємства, які збільшилися у зв'язку з реконструкцією терміналу в рамках підготовки до Євро-2012.

"Якщо найближчим часом аеропорт не отримає 50% пільгу, то це може призвести до банкрутства підприємства", - зазначив гендиректор "Жулян".

Ідею залишати аеропорту 50% зароблених коштів підтримує і мерія, пише видання.

"У міста стратегічне завдання - дати друге дихання аеропорту. На сьогоднішній день там не найкращі часи, але є ще час підприємство врятувати. І я б радив підтримати це питання", - заявив глава КМДА Олександр Попов, який був присутній на засіданні комісії.

"Втім, остаточного рішення депутати вчора так і не прийняли. На думку частини народних обранців, залишається не ясною ситуація з орендою майна аеропорту, який передали ТОВ "Майстер-Авіа" на 49 років", - зазначається у повідомленні.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ