У центрі Києва ввели мораторій на рекламу


До 1 вересня 2011 року встановлено мораторій на розміщення зовнішньої реклами в центрі Києва.

Як повідомляє прес-служба КМДА, 20 травня набуло чинності розпорядження щодо встановлення мораторію на прийом заяв про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами та видачу дозволів на її розміщення у центральній частині міста, а також на основних магістралях Києва.

Начальник головного управління з питань реклами Людмила Денисюк заявила: "Підписуючи цей меморандум, ми мали на меті оптимізувати розміщення об'єктів зовнішньої реклами та забезпечити формування естетичного вигляду Києва до та під час проведення фінальної частини чемпіонату з футболу".

Згідно з розпорядженням, розповсюджувачам зовнішньої реклами рекомендовано до 1 вересня цього року не встановлювати нові рекламні засоби, на які вони раніше отримали дозволи, йдеться у повідомленні.

Крім того, до вказаної дати за рекламні засоби, які ще не встановлені, але мають раніше видані дозволи, плата за право тимчасового користування місцями не нараховуватиметься та не стягуватиметься, зазначили у КМДА.

Однак, за словами Денисюк, мораторій не буде поширюватися на випадки приведення рекламних засобів у відповідність до вимог типового класифікатору рекламних засобів та проекти комплексного благоустрою, що передбачають розміщення рекламних засобів, затверджених шляхом внесення змін у дозволи на розміщення зовнішньої реклами і відповідної заміни рекламних засобів.

Перелік вулиць, площ, бульварів, зовнішніми кордонами яких обмежується центральна частина Києва, а також основні магістралі, на територію яких розповсюджується дія мораторію:

1. Зовнішні кордони центральної частини міста: вул. Саперно-Слобідська, Індустріальна, Довженка, Теліги, Електриків, Набережно-Хрещатицька, Наддніпрянське та Набережне шосе, Червонозоряний проспект, проспект Червоних козаків, Московська площа, площа Великої вітчизняної війни, Чоколівський бульвар.

2. Основні магістралі Києва: проспекти Бажана, Возз'єднання, Гагаріна, Визволителів, Генерала Ватутіна, Перемоги, Космонавта Комарова, Повітрофлотський, Академіка Глушкова, Академіка Палладіна, Академіка Заболотного, Броварський, Дніпровська набережна, Харківське та Столичне шосе, Харківська та Ленінградська площі, бульвар Перова, Кільцева дорога, вул. Богатирська.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ