Концерт на Софійській площі таки відбудеться


Великий музичний концерт на Софійській площі за участю гуртів "Тартак", "Скай", "Танок На Майдані Конго" у п'ятницю таки відбудеться.

Про це повідомив глава оргкомітету IV літературно-мистецького фестивалю "Київська Барикада" імені Юрка Покальчука, депутат Олесь Доній.

Він розповів, що після заяв на прес-конференції, що міліція зриває цей концерт, "раптово все припинилося".

Депутат нагадав, що у четвер вдень співробітники ДАІ зупинили поблизу Софійської площі машину з технічним устаткуванням, необхідним для проведення концерту.

За словами Донія, організатори мали всю необхідну документацію для встановлення обладнання, включаючи квитанцію оплати послуг міліції, але співробітники ДАІ вимагали додаткові дозвільні документи.

Фуру увечері відігнали за межі Києва, а сьогодні зранку її знову зупинили біля Оперного театру на вулиці Володимирській, і, незважаючи на наявність додаткових документів, які вчора вимагали інші співробітники ДАІ, техніку знову не пропускати без будь-яких пояснень.

Доній наголосив, що після прес-конференції протидія міліції припинилося, техніку пропустили і зараз почалось монтування сцени для концерту.

"Тож я радий повідомити, що концерт таки відбудеться. "ТАРТАК", "Скай", "Танок На Майдані Конго" підтвердили свою участь. Можливо, на жаль, сцена буде меншого розміру - щоб встигнути встановити, робитимемо без даху, але якісний звук, світло буде", - наголосив він.

Доній порадив органам влади на майбутнє не боятися заходів, пов'язаних з українською культурою. "Наша держава є Україна. Й нація має право на українську поезію, українську музику", - зауважив він.

УНІАН

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ