Міліція зірвала концерт українських зірок


У Києві міліція зірвала музичний концерт на Софійській площі за участю гуртів "Тартак", "Скай", "Танок На Майдані Конго", що мав відбутися у пятницю.

Про це повідомив глава оргкомітету літературно-мистецького фестивалю "Київська Барикада" імені Юрка Покальчука, депутат від НУНС Олесь Доній.

Він нагадав, що цей гала-концерт мав відбутися в рамках фестивалю "Київська Барикада".

За словами Донія, фестиваль та концерт є абсолютно неполітичними заходами, і протягом перших трьох днів все йшло нормально, але у четвер вдень співробітники Державтоінспекції за десять метрів від місця, де мав відбуватися концерт, зупинили машину з технічним устаткуванням, необхідним для його проведення.

Депутат повідомив, що організатори мали всю необхідну документацію для встановлення обладнання, включаючи квитанцію оплати послуг міліції, але співробітники ДАІ вимагали додаткові дозвільні документи.

Фуру увечері відігнали за межі Києва, а у п'ятницю зранку її знову зупинили біля Оперного театру на вулиці Володимирській, і, незважаючи вже на наявність додаткових документів, які вчора вимагали інші співробітники ДАІ, техніку знову не пропускають без будь-яких пояснень.

Доній пояснив, що для того, аби встановити велику сцену, потрібно 12-18 годин, а концерт має початися за декілька годин - о 19:30, тобто концерт вже зірвано.

Він припускає, що "влада просто злякалась такого заходу, де з великої сцени буде лунати виключно українська музика, українська поезія, без російських ведучих та російської "попси", зазначається у повідомленні УНІАН.

"Нам було не до політичних закликів, і мені дуже прикро, що зараз намагаються наступити на горло українській пісні, українській поезії", - підкреслив Доній.

"Але я думаю, що ми прорвемося. Українська культура виживала і в кращі, і в гірші часи. Я думаю, ми просто зараз заб'ємо їх літературою. Не дадуть цей концерт провести - ми проведемо інший, ми їх заб'ємо інтелектом і культурою", - підкреслив він.

Депутат зазначив, що організатори все одно зберуться на Софійській площі, і не виключив, що будуть просто читати вірші, співатимуть без допомоги техніки.

Доній також висловив сподівання, що запланована на суботу у рамках фестивалю "Ніч поезії" просто неба відбудеться. Акція проходитиме біля пам'ятника княгині Ользі на Михайлівській площі.

РЕКЛАМА Если вы хотите провести такое же концерт у себя дома, на забудьте купить для этого комбоусилитель. Он вам непременно пригодиться.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ