Книгарню "Сяйво" повернули місту17 травня Господарський суд Києва повернув приміщення книгарні "Сяйво" до комунальної власності.

Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

"Ми вітаємо таке рішення та сподіваємося на остаточне завершення судових процесів навколо "Сяйва" найближчим часом. Доля цієї книгарні вже давно вийшла за рамки суто приватизаційного конфлікту", - заявив заступник глави КМДА Олександр Пузанов.

"Сяйво" - це не тільки символ грабіжницької приватизації комунального майна, що відбувалася в Києві в останні роки, але й символ зневаги культурними потребами киян на користь несумлінного бізнесу", - зазначив він.

"Тому, після завершення судових процесів, у цьому приміщенні знов буде відкрито книгарню", - запевнив чиновник.

Як відомо, приміщення книгарні було продано у вересні 2009 року на підпільному аукціоні компанії "Абріль-Студіо" за символічну ціну (менше 300 тисяч доларів).

Потім група людей на чолі із зятем Черновецького - В'ячеславом Супруненком, депутатом Денисом Комарницьким та їх другом Ростиславом Корнієнком силовим чином захопили книгарню.

Усе це сталося незважаючи на укази, закони, постанови Верховної Ради на підтримку українського книговидання та книгорозповсюждення

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ