Прихожани Аделажі просять 20 соток біля Києва під… гурток?


Представники релігійної громади "Сила любові" Сандея Аделаджі претендують на 20 соток у лісі біля Коцюбинкського для будівництва храмової споруди.

Таке питання розглядалося сесії селищної ради 12 травня, пише у своєму блозі на "Українській правді" депутат Коцюбинської ради Ірина Федорів.

Спочатку релігійна громада просила землю у селищі, однак згодом у новому проекті рішення 20 соток надавали вже не в селищі, а в 30-метровій лісосмузі, яка залишилася після "дерибану близько 700 гектарів лісу столиці".

Перед депутатським корпусом виступи одразу кілька представників від "Сили любові".

Однак, депутати зустріли перспективу розбудови нового храму Аделаджі тверезо - зокрема, згадали статті у ЗМІ про обманутих прихожан.

Коли представники зрозуміли, що рішення депутатського корпусу буде не на їхню користь, то швидко змінили позицію і почали говорити не про побудову храму, а про культурний центр, відзначає Федорів.

"Я веду роботу з дітьми. Я веду гурток бісероплетіння", - повідомила депутатам прихожанка Лариса Левченко.

Інший представник заявив, що вони активно допомагають алко та наркозалежним, тому хочуть мати відповідний культурний центр.

Однак, землю "Силі любові" не виділили. За словами секретаря селищної ради, відповідні документи подавались саме на храм і саме це питання є в порядку денному. Натомість щодо гуртків бісероплетіння та культурних центрів заявок не було.

Водночас Федорів не виключила, що релігійна громада такі звернення скоро подасть до селищної ради і тоді не виключено, що церкві Аделаджі може дістатися 20 соток рекреаційного ресурсу держави в тому числі і для гуртка бісероплетіння...
 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ