У центрі столиці може обвалитися кожен другий будинок


Експерти стверджують, що у центрі Києві може обвалитися на голови мешканців кожен другий будинок.

Про це пише Сегодня.

"У центрі кожен другий будинок небезпечний! Один з найбільш аварійних - будівля посольства Вірменії на Володимирській. Там видно сліди обвалу облицювання. Також є небезпека обвалу балкону на Михайлівській. Балконна плита не може впасти просто так. Були щілинки, в них потрапляла вода. Почала гнити арматура. І це місце розірвалося. Треба просто стежити", - розповів директор Інституту міста Олександр Сергієнко.

Водночас перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак назвав ще один проблемний будинок - навпроти Опери, на Володимирській, 51 (панельний будинок).

У цьому році влада планує реконструювати фасад будинку (поставлять склопакети, приведуть до ладу облицювання і приберуть кондиціонери).

Гроші на аварійні будинки повинен дати міськбюджет.   .

Як відомо, 24 березня внаслідок обвалу частини балкону з готелю "Козацький", що на Майдані Незалежності, загинув студент, що чекав на тролейбус.  

У березні минулого року з третього поверху будівлі на Хрещатику, 10, відвалився шматок барельєфа із зображенням персонажів античної міфології. Великий шматок штукатурки розтрощив автомобіль.  

Водночас найбільша трагедія на Майдані сталася 21 рік тому. Тоді перед входом в будівлю Головпоштамту на Майдані Незалежності обвалився козирок. Крайня ліва колона обвалилася і потягнула за собою решту конструкції. У результаті трагедії загинуло 11 людей.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ