Проти будівельника "SkyMall" порушили справу


Прокуратура Дніпровського району Києва порушила кримінальну справу за фактом порушення посадовими особами ТОВ "Призма Бета" під час будівництва центру "SkyMall" правил, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд.

Про це "Українській правді. Київ" повідомили у прес-службі прокуратури.

Справу порушено за ч. 1 ст. 275 КК України.

Як відомо, 17 лютого в приміщенні розважального центру "SkyMall" впала гібсокартонна конструкція, в результаті чого було заподіяно шкоду здоров'ю одній особі.

Розслідування кримінальної справи доручено слідчому районної прокуратури. 

Водночас, як повідомили у компанії "Призма Бета", що виступає девелопером проекту, причини ушкодження і обвалу гіпсокартонних конструкцій стелі на 2 поверсі поки невідомі.

"Керівництво центра вкрай стурбоване цією подією й вживає всіх можливих заходів, щоб з'ясувати причини сформованої ситуації й запобігти її повторенню в майбутньому", йдеться в прес-релізі компанії.

За словами директор по маркетингу ТРЦ "Sky Mall" Ганна Яструбова, наразі для компанії головне безпека і здоров'я людей, тому всіх відвідувачів оперативно вивели з будівлі, постраждалій надали допомогу, а сам ТРЦ закрили до з'ясування причин обвалу стелі.

"На даний момент ніщо не загрожує ні життю людей, ні устаткуванню орендарів ТРЦ. Ми відновимо роботу, коли впевнимося, що ризику повторення цієї ситуації немає", - додала вона.

Згідно з повідомленням, наразі інженерна служба проводить роботи з оцінки збитку й оперативного відновлення ушкоджених конструкцій.

Крім того, у "Призмі Бета" наголосили, що конструкції пошкоджені на плошці 150 кв.м, а не 500 кв. м, як повідомлялося раніше.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ