$908 тисяч, які вкрали серед білого дня, належали співзасновнику "Фокстрота"


Невідомі, які 15 лютого на вулиці Щорса вкрали $908 тисяч, пограбували співзасновника мережі "Фокстрот" Валерія Маковецкого.

Про це пише "Газета по-київськи" з посилання на джерела.

Тим часом начальник прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук, заявляє, що резонансне пограбування може бути інсценованим. 

Джерела видання у МВС відзначають, що двоє постраждалих, у яких забрали гроші, представилися співробітниками компанії "Фокстрот".  

"Той, що клав сумку на заднє сидіння, заявив, що працює старшим адміністратором і назвався якимось Яковлевим. Другий – що сидів за кермом, сказав, що трудиться в тій же компанії фахівцем з вивчення товарного ринку. Гроші вони повинні були привезти своєму керівникові – співзасновникові компанії "Фокстрот" Валерієві Маковецькому", відзначає видання.

На запитання правоохоронців, чому керівники не забезпечили їх охороною, співробітник відповів: "Я звичайний кур'єр, мені сказали забрати гроші і привезти власнику". 

Потерпілі запам'ятали номер машини грабіжників, однак, за словами Поліщука, номерні знаки, ймовірно, були підроблені. 

"У Києві знайшли дві машини зі схожими номерами з різницею лише в останньому символі – одна з них вантажна "ГАЗ-33", друга "Шкода Октавія" (зловмисники втекли на "Шкоді" сірого кольору), однак їхні власники мали алібі", – сказав Поліщук.

Він також додав, що 16 лютого міліція одержала рішення Печерського суду на виїмку документів з банку, щоб точно визначити, з якого рахунка вони були зняті і кому належали. Адже, як відомо, доручення, за яким потерпілий одержував гроші, украли разом із сумкою.

Тим часом дружина співзасновника "Фокстроту" і одного з найбагатших людей України Валерія Маковецького, Валентина каже, що взагалі не чула ні про яке пограбування. 

"Пограбували? Я нічого про це не знаю – учора не дивилася новини. Але Валерій все рівно вам нічого не прокоментує – він за кордоном і буде в Києві післязавтра", - сказала вона.

Видання відзначає, що бізнесмен Маковецький у рейтингу журналу "Фокус" у 2010 році займав 161-і місце зі статками $29,4 мільйона серед 200 найбагатших людей України. 

Група "Фокстрот", якою Маковецький володіє разом з партнером Геннадієм Виходцевим, утримує 20% українського ринку побутової техніки. 

За словами колишнього адвоката покійного співвласника "Фокстроту" Володимира Шульги Петра Бойка, раніше компанією в рівних частках володіли Маковецький, Виходцев і Володимир Шульга. 

"Однак у 2003 році у Володимира сталася трагедія – розбилася в автокатастрофі його дружина Оксана. Майже на півроку він випав з бізнесу, потім позивався за свою частку, але так і не зміг у нього повернутися. А в 2008 році помер при загадкових обставинах нібито від серцевого приступу в Шевченківському РУВД", - сказав Бойко. 

Зараз, за його словами,  "Фокстрот" очолює Маковецький, а Виходцев живе на дивіденди й фактично не керує компанією.   

Як відомо, у "Фокстроті" заявляли, що пограбування не має жодного стосунку до компанії.

 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ