Під офісом донецьких олігархів влаштували стрілянину? Фото

02.02.2011  12:35

1 2 3 4
2 лютого близько 10.30 на вул. Ярославів Вал, 3, відбулася перестрілка охорони будинку з невідомими особами.

Про це пишуть Українські новини.

За словами очевидців, перестрілка відбулася, коли група невідомих спробувала захопити будинок.

Тим часом джерела Українських новин у київському ГУ МВС стверджують, що мова йшла про виселення з будинку однієї фірми й вселення іншої відповідно до рішення Господарського суду Києва. У цьому процесі брали участь судові виконавці.

За інформацією видання, правоохоронці допомагали компанії "Інмедко Лімітед" вселитися в приміщення садиби площею 485 кв.м. за адресою Ярославів Вал, 3, для того щоб компанія могла безперешкодно користуватися приміщенням.

За словами очевидця, один з нападників був поранений рикошетом. Охоронець почав стріляти після того, як група невідомих у чорному почала перелазити через паркан у двір будинку, не реагуючи на попередження.

Охоронця, який відкрив стрілянину, доставили у Шевченківське РУВС.

Наразі у будинку перебуває заступник начальника Шевченківського РУВС Євгеній Собченко зі слідчими, але коментувати ситуацію він відмовляється. Також у будинку перебувають дві секретарки фірми, яка орендує будинок.

За словами адвоката фірми-орендаря Ганни Тимошенко, міліція вимагає в секретарок свідчень, але адвокатів до них не пускає.  

Журналіст Kyiv Post стверджує, що група приватних осіб, що захопили будинок, вилила відро води на журналістів і фотокореспондента, що перебували біля паркану, але представники міліції на це не відреагували.

За інформацією "Української правди", в цьому офісі знаходилась штаб-квартира власників "Індустраільний союз Донбасу" Сергія Тарути і Віталія Гайдука. Зокрема, у 2006 році Тарута на правах господаря приймав журналіста "Української правди" у цьому приміщенні.  

Згідно з рішенням Господарського суду, договір суборенди флігеля по вул. Ярославів Вал, 3 між КП "Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних представництв" та компанією "Іnmedco Limited"(Великобританія) був укладений 14 липня 2000 року.

Згідно з договором "Іnmedco Limited" отримала в оренду на 49 років нежитлове приміщення загальною площею 485,9 кв. м.

Спір виник внаслідок того, що позивач не має можливості використовувати орендоване приміщення, оскільки його займало ТОВ "Інтернаціональний туристський сервіс".

Також у рішенні суду йдеться, що "Іnmedco Limited" довела факт порушення його прав зі сторони "Інтернаціонального туристського сервісу".

У зв'язку з цим суд прийняв рішення зобов'язати ТОВ "Інтернаціональний туристський сервіс"  звільнити приміщення площею 485,9 кв. м., що складається з двоповерхового флігеля та одноповерхової прибудови до флігеля і знаходиться на території садиби № 3 по вул. Ярославів Вал.

Українська правда. Київ

Фото Лівого берега

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ