Кияни просять Платіні захисти парк від вирубки


Мешканці вулиці Анрі Барбюса, 5В у Києві заявляють, що у зв'язку з будівництвом електропідстанції до Євро-2012, буде знищено 178 дерев.

Про це йдеться у листі до президента УЄФА Мішеля Платіні, Кабміну та віце-прем'єра Бориса Колеснікова.

"У нас на руках є так звані "дозвільні документи" на будівництво підстанції поряд з будинком. Вони включають документи, що дозволяють вирубку 178 дерев у парковій зоні НСК "Олімпійський".

Мешканці наголошують, що ділянка будівництва підстанції "Олімпійська" знаходиться на зсувонебезпечному схилі Черепанової гори, про що свідчать документи. 

Крім того, за словами жителів, площа ділянки виділеної під будівництво становить 2550 м.кв, а згідно з нормами ДСТУ, електрична підстанція з такими типами трансформаторів, які будуть встановлені на "Олімпійській", повинна розміщуватися на ділянці від 3500 до 4500 м.кв. 

Також об'єкт будівництва є можливим джерелом електричного і магнітного поля, а також шуму.

"Жителі нашого будинку не хочуть стати об'єктом експериментів і дослідів будівельників - перевіряти на собі рівень безпеки магнітних полів і шумів електричної підстанції розміром 660 м.кв", йдеться в листі.

"Ми звертаємося до керівництва України і закликаємо зокрема, віце-прем'єра Колеснікова піти на компроміс у цьому питанні. Підстанцію можна розмістити на 20 м вище, ближче до будинку Футболу на місці автостоянки чи на території, що межує зі стадіоном Банникова", - наголошують мешканці.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ