У суботу у всіх районах Києва стартують новорічні гулянки


25 грудня відбудеться запалення новорічних ялинок в усіх десяти районах столиці.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Зокрема, театралізоване дійство "Новорічна зірка сяє - в Голосієво збирає!" розпочнеться о 16.00 у парку культури та відпочинку імені М.Рильського, що на проспекті 40-річчя Жовтня, 87.

Заходи, присвячені засвіченню новорічної ялинки у Дарницькому районі, пройдуть з 16 до 21 години в парку імені Воїнів інтернаціоналістів.

Розваги, конкурси, забави для дітей, виступи аматорських мистецьких колективів порадують мешканців Деснянського району столиці. Театралізоване дійство розпочнеться о 15.00 на майданчику біля РДА (проспект Маяковського, 29).

Свято засвічення Новорічної ялинки "Казка під Новий рік" Дніпровського району стартує о 17.00 у парк культури та відпочинку "Перемога".

О 16.00 на площі біля Будинку побуту "Оболонь" (ст. метро "Мінська") під гаслом "На щастя, на добро, на Новий рік..." спалахнуть вогні ялинки Оболонського району.

А мешканці Печерську зможуть переглянути театралізоване свято "З Новим роком, браття милі, в новім щасті", яке розпочнеться о 17.00 на площі поблизу Печерської районної держадміністрації (вул. Суворова, 15).

Заходи, присвячені урочистому засвіченню районної новорічної ялинки Подільського району, традиційно відбудуться на Контрактовій площі і розпочнуться о 15.30. У Святошинському районі новорічні вогні на ялинці спалахнуть о 17.00 (проспект Перемоги, 112).

Культурно-мистецький захід з нагоди Нового року та урочисте засвічення новорічної ялинки Солом'янського району розпочнеться о 16.00 на Солом'янській площі біля скверу імені  М. Островського.

Театралізована концертно-розважальна програма із засвіченням Новорічної районної ялинки Шевченківського району відбудеться в однойменному парку о 15.00.

Керівництво міста запрошує мешканців столиці на засвічення районних ялинок.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ