Попова малюють на футболках, а його портретом лікують неврози


Голова КМДА Олександр Попов стає досить популярним – йому присвячують портрети на овочах, футболки та брелоки, анекдоти. Більше того, портретом Попова лікують різні хвороби, пише "Сегодня".

Так, киянин Ярослав Москаленко вирішив подарувати голові КМДА портрет на справжній гарбузі, зроблений своїми руками.

Обличчя Попова художник вирізав на величезному гарбузі у подарунок до Нового року.

Зроблений портрет Москаленко відіслав Попову, а до 1 січня він збирається вирізати ще портрети Леоніда Черновецького – на кавуні і Олеся Довгого – н апельсині.

"Льоню-Космоса виріжу на кавуні, так як цю ягоду зараз побачити складно, як і мера, який кудись весь час зникає. А ось Довгого на апельсині виріжу просто тому, що він асоціюється зі свіжим апельсином", - сказав Москаленко.

Тим часом в магазині креативних подарунків на Хрещатику кажуть, що Попова "замовляють приблизно раз на тиждень".

"У нас замовляли футболку з портретом голови КМДА, який був підписаний "Повелитель Космосу!". А ще на одній зобразили Черновецького і Попова, а між ними написали "Зоряні війни", - розповів виданню співробітник магазину Михайло.

Він додав, що коштує така футболка від 100 гривень.

А от пенсіонер з Троєщини і торговець книжками на Петрівці Геннадій Чуйко "винайшов" власну методику лікування безсоння, депресії, неврозів, постійних головних болів портретом Попова. За лікування нічого не просить - мовляв, хто чим може, допомагає.

Так само Чуйко лікує і портретом Януковича.

"Система лікування проста – фото кладеться на стіл краваткою на північ, на нього ставиться склянка з проточною водою і читається примовляння. Після процедури наговорену воду хворому треба випити", - розповів Чуйко.

Сам Попов ставиться з гумором до народної творчості, мовляв, якщо людям подобаються такі речі, то він зовсім не проти.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ