Андрієвський: Землі КПІ хочуть привласнити


Поки мер Леонід Черновецький відпочиває, землі Київського політехнічного інституту намагаються привласнити комерційні структури.

Про це заявив один з лідерів Блоку Кличка у Київраді Дмитро Андрієвський.

За його даними, ділянка за адресою Борщагівська, 100 ще у 1965 році була відведена Київському політехнічному інституту для будівництва навчально-виробничого комплексу, а у 2003 році інститут отримав державний акт на право постійного користування землею за цією адресою.

"Проте користуватись ділянкою та будувати на ній навчально-виробничий корпус інститут не може. Тут "тимчасово" побудували допоміжні споруди, які спочатку належали ВАТ "Київміськбуд-2", а потім були кілька разів перепродані різними комерційними структурами", - сказав Андрієвський.

Він додав, що в столиці "немає нічого більш постійного, ніж тимчасове".

"Зараз на місці тимчасових споруд спритні ділки, які самовільно захопили інститутську ділянку, планують побудувати офісно-діловий комплекс з паркінгом. Їх не цікавлять навчальні та наукові питання. Їх цікавить земельна ділянка в центральному районі столиці, з якої можна отримати неабиякі прибутки", - сказав депутат.

За його словами, на даний момент НТУУ КПІ відстоює свої права у суді і пообіцяв використати "усі законні важелі, щоб захистити флагман вітчизняної науки".

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ