У ботсаду імені Гришка збудують торгово-розважальний центрТак виглядатиме торговий центр. Фото надане Блоком Кличка

Київрада відхилила протест прокуратури про скасування передачі в оренду компанії "Янтра" земельної ділянки площею 0,87 га по вулиці Мічуріна, 56 в Печерському районі для будівництва торговельно-офісного і розважального центру.

За відповідне рішення на засіданні міськради в четвер проголосували 72 депутати,  пише Київ.proUA.com  з посиланням на "Українські новини".

У своєму протесті прокуратура зазначила, що частина земділянки 0,13 га є в користуванні Національного ботанічного саду імені Гришка, тому на ній заборонено розміщувати якісь споруди, окрім призначених для відпочинку та спорту.

Прокуратура підкреслила, що оскільки вся земділянка розташована або в зоні зелених насаджень загального користування, або на території вулиць і доріг, то будівництво на ній торговельно-офісного і розважального центру суперечить законодавству.

 
Відхиляючи протест, Київрада зазначила, що, відводячи ділянку, вона діяла в межах своїх повноважень, а проект землеустрою погоджений Держслужбою з питань національної культурної спадщини.

Як відомо, 26 лютого Київрада передала в оренду "Янтрі" земділянку 0,87 га по вулиці Мічуріна, 56 для будівництва торговельно-офісного і розважального центру.

Частина ділянки площею 0,33 га передана компанії в короткострокову оренду на 3 роки, частина площею 0,54 га - на 5 років.

У січні 2009 року Верховна Рада доручила Кабміну в межах своїх повноважень за участю НАН, всіх зацікавлених міністерств і відомств встановити охоронну зону ботсаду Гришка не менш ніж 200 м по периметру огорожі.

Крім того, Рада ввела мораторій на виділення землі на відстані 200 м по периметру огорожі ботсаду до моменту встановлення його охоронної зони.
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ