Кличко: "Київблагоустрій" став "воєнізованим формуванням"


Блок Віталія Кличка закликає зупинити діяльність "незаконного воєнізованого формування, в яке перетворилось комунальне підприємство "Київблагоустрій".

Про це йдеться у депутатському зверненні Віталія Кличка до прокуратури міста Києва, повідомляє прес-служба Блоку.

Кличко наголошує на необхідності проведення комплексної перевірки діяльності КП "Київблагоустрій".

"Де-факто у столиці створене та діє незаконне воєнізоване формування, яке фінансується за кошти платників податків. Підприємці столиці неодноразово звертали увагу на неправомірні дії співробітників "Київблагоустрою". Хоч ця організація не має жодних повноважень зносити чи ламати чиюсь власність, її працівники часто забувають про закони", - сказав Кличко.

За його словами, "150 "спеціалістів групи демонтажу", одягнених в уніформу, влаштовують бійки, використовують спецзасоби, здійснюють фізичний тиск та викрадають приватну власність, а кияни платять їм за це щомісячно 450 тисяч гривень з міського бюджету".

"Фактично ця організація перетворилася на знаряддя боротьби мерії проти киян. Цей абсурд потрібно зупинити!", - заявив Кличко.

Політик наголосив, що працівників "Київблагоустрій" було нещодавно затримано за напад на народного депутата Кирила Куликова та застосування травматичної зброї проти журналістів вулиці Прорізній у Києві.

"Такі факти в діяльності цього підприємства - непоодинокі. Відомо щонайменше про десятки затримань співробітників цієї організації за "агресивне" виконання своїх службових обов'язків. Варто лише пригадати їх дії під час конфліктів біля універмагу "Україна", станції метро "Золоті ворота" та в інших місцях", - сказав Кличко.

Політик наголосив, що така діяльність підприємства тягне за собою кримінальну відповідальність.

"Рано чи пізно за свої вчинки доведеться відповідати", - переконаний Кличко.

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ