У сутичці за сквер на Прорізній пролунали постріли?

13.02.2010  17:00

1 2 3
Активісти розібрали паркан

У суботу на вулиці Прорізній в Києві відбулася акція протесту проти забудови скверу. В акції взяли участь низка громадських організацій столиці і депутатів.

Як повідомила кореспондентові Лігабізнесінформ представник громадської організації "Захисти старий Київ", при цьому протестуючі намагалися знести огорожу, якою було обнесено майбутнє місце будівництва.

На вулиці також стояв автобус з невідомими людьми. Коли протестуючі підійшли довідатися, кого представляють люди, що знаходяться в автобусі, він почав рухатися.

Протестуючі розбили скло в транспортному засобі. Звідти ж пролунали звуки, схожі на постріли. Потерпілих немає.

Нагадаємо, скандал навколо забудови скверу на вул. Прорізна розгорівся наприкінці січня.

Тоді активісти ініціативи "Збережи старий Київ" заявляли про те, що замість скверу в центрі столиці планують побудувати ресторан.

Через кілька днів представники компанії-забудовника установили на цій території будівельну огорожу і навіть спробували завезти будівельну техніку.

У той же час, столична прокуратура опротестувала рішення Київради від 10 липня 2003 року, яким ТОВ "Вітрило" була передана земельна ділянка для будівництва підприємства громадського харчування на вул. Прорізний, 3-5 у Шевченківському районі міста.

Фото Сергія Полежаки з сайту "Київ.Свідомо"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ