ДВОРІЧНА ДИТИНА ВПАЛА В КАНАЛІЗАЦІЮФото kp.by
У Дніпровському районі столиці дворічний хлопчик упав у відкритий каналізаційний люк.

Подія трапилася під час прогулянки, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС.

Коли мати з сином поверталися додому, малюк відпустив мамину руку, побіг попереду і раптом зник.

Підбігши, молода жінка побачила каналізаційний колодязь з відкритою кришкою, його було важко помітити серед снігу.

Біля ями швидко зібралося чимало людей. Дехто навіть намагався залізти у люк, але не зміг дотягтися до сходинок - вони починалися на відстані більше двох з половиною метрів від поверхні. А глибина каналізаційного колодязя сягала майже 6 метрів.

Згодом нагодився батько хлопчика, який вже збирався стрибнути в яму, але повз місце події проходили працівники міліції. Вони витягли із зупиненого автомобіля трос, обв'язали ним  батька, який визвався добровольцем, і спустили в люк.

Хлопчика вдалося врятувати.

За словами міліціонерів, малюк народився в сорочці, бо якби в каналізаційному колодязі не було води, він розбився б, а якби було б трохи більше, то міг би захлинутися.

Як відомо, 25 січня на вулиці Симиренка, 2/19 8-річний школяр Влад упав у відкритий люк з гарячою водою в кількох десятках метрів від школи. Хлопчик отримав важкі опіки обох ніг.

Тижнем раніше,  жінка, яка вигулювала пса, звалилася в такий же люк з кип'ятком. Жінка ошпарила ноги, а її собака, за словами очевидців, зварився заживо.

"Українська правда. Київ" надіслала запити міському голові Леоніду Черновецькому та першому заступнику голови КМДА щодо ситуації з відкритими люками у столиці.

"Українська правда. Київ"
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ