У ВІДКРИТИЙ ЛЮК З КИП'ЯТКОМ УПАВ 8-РІЧНИЙ ХЛОПЧИКФото autopravo.autokvartal.ru
У понеділок на вулиці Симиренка, 2/19 8-річний школяр Влад упав у відкритий люк в кількох десятках метрів від школи.

Хлопчик отримав важкі опіки обох ніг, але зумів вибратися і дійти додому, пише "Комсомольська правда ".

За словами постраждалого, він із другом Денисом вийшли на вулицю після останнього уроку, йшли через газон, поруч робітники відкачували воду.

"Перед нами димілася величезна калюжа. Почали її обходити. Під моїми ногами виявився пластиковий лист, присипаний снігом. Наступивши на нього, я раптом зрозумів, що падаю. Отямився у глибокій ямі, ноги сильно пекло", - сказав Влад.

За його словами, через переляк він став хапатися за скоби і видержатися наверх, друг подав йому руку і витягнув.

Мати хлопчика 29-річна Вікторія розповіла, що син дошкутильгав додому ридаючи.

"Він кричав, що обпікся. Я стала знімати з його штани, шкарпетки і побачила жахливі рані на обох ногах. Одяг злазив разом зі шкірою", - розповіла Вікторія.

Нині хлопчик знаходиться в лікарні, скільки часу він там пробуде і скільки коштів доведеться викласти на лікування, невідомо.

Але батько Влада Руслан каже, що так цього не залишить, а звертатиметься до суду, щоб покарали винного.

За словами начальника карної міліції Святошинського району Валентини Федорової, подібна недбалість цілком тягне на кримінальну відповідальність.

Тим часом в управлінні ремонту каналізацій "Київводоканалу" Святошинського району повідомили, що по вулиці Симиренка будівельна бригада ремонтує каналізацію.

Однак, на питання, чому у людному місці, де ходить багато людей, залишають відкриті люки, відповісти відмовилися, відзначає видання.

Як відомо, на минулому тижні жінка, яка вигулювала пса, звалилася в такий же люк з кип'ятком. Жінка ошпарила ноги, а її собака, за словами очевидців, зварився заживо.powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ