Заступнику Черновецького виділили майже 8 га землі?Валерій Міронов. Фото svitske.tv
Київрада відвела під забудову 8 ділянок загальною площею 7,6 га у межах червоних ліній в Дарницькому районі столиці.

Усі ці землі розташовані безпосередньо біля виходів зі станцій метро "Позняки", "Харківська" і "Осокорки" і всі вони були виділені бізнесам-структурам, близьким до Валерія Міронова - заступника Черновецького з питань транспорту, пише "Деловая столица".   

Видання відзначає, що забудувати ділянки біля станцій метрополітену адміністрація Леоніда Черновецького намагається вже давно.

Так, на конкурси виставлялося право зведення торговельних комплексів над станціями наземної частини Святошинсько-Броварської гілки (від "Гідропарку" до "Лісової") і проектованої лінії метро на Троєщину.

Дев'ять наділів загальною площею близько 8 га на Харківському масиві передавали в довгострокову оренду ще 2 роки тому на підставі результатів інвест-конкурсів, проведених Головним управлінням економіки й інвестицій КМДА.

Столична влада запропонувала потенційним інвесторам побудувати на них торгово-розважальні комплекси, заклади громадського харчування та автостоянки.

Переможцями були визнані 9 компаній: "Скай-Буд ЛТД", "Бізнес Аргумент", "Нові будівельні системи ЛТД", "Ново-Комерцстрой", "А.С.П. ЛТД", "Про-Інвест", "Технобуд-комплекс ЛТД", "Магістраль-Буд ЛТД" і "Сан Іннотех".

За даними видання, усі переможці інвестиційних конкурсів, крім ТОВ "Бізнес Аргумент", засновані ТОВ "Земельно-інвестиційна компанія", яка у свою чергу підконтрольна українській "дочці" кіпрського офшора "ВМТ девелопмент ЛТД".

Не так давно на цю кіпрську компанію був переведений бізнес екс-депутата Київради від "Нашої України"- заступника мера Києва Валерія Миронова.

Те, що землевідведення було проведене аж через два роки після оголошення результатів конкурсу, у мерії пояснюють тривалою процедурою оформлення документів.

Однак, за інформацією видання, більшість погоджень по цих наділах були отримані в цьому році, після призначення Міронова на посаду заступника мера.

За словами начальника управління планування Міністерства регіонального будівництва і розвитку Михайла Селенка, ці земельні ділянки виділені з порушенням діючих норм.

"У містобудівного обґрунтування немає експертної оцінки Мінрегіонбуду, а відвід земель у межах червоних ліній узагалі заборонений законом", - сказав Селенко.

Однак, ймовірно, це не стане на заваді забудові, адже критики влади переконані, що саме перемога на інвестконкурсах, а тепер і виділення самих земельних ділянок стали платою Леоніда Черновецького за правильне голосування фракції "Наша Україна" у тому числі і на скандальній сесії Київради 1 жовтня 2007 року.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ