Екс-директор "Київвисотбуду" обдурив інвесторів на 33 мільйони


Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури завершило розслідування у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього директора ТОВ "Київвисотбуд" у привласненні майна в особливо великих розмірах та службове підроблення. 

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, досудовим слідством встановлено, що він упродовж 2003-2006 років, зловживаючи своїм службовим становищем, заволодів грошовими коштами інвесторів будівництва у Києві на загальну суму 33,2 мільйона гривень.

Так, протягом вказаного періоду директор ТОВ "Київвисотбуд", який на даний час перебуває під вартою, уклав інвестиційні договори з інвесторами на будівництво 45 квартир. Інвестори повністю виконали свої зобов`язання за укладеними договорами, перерахувавши на будівництво квартир власні грошові кошти.

У той же час обвинувачений укладав аналогічні інвестиційні договори на зазначені 45 квартир з іншими інвесторами, від яких теж отримав грошові кошти.

Таким чином, директор ТОВ "Київвисотбуд" декілька разів перепродував одні і ті ж квартири різним інвесторам.

Грошові кошти у сумі 33,2 мільйона гривень, що передані ними на будівництво, директор використав на власний розсуд з метою збагачення.

20 травня 2009 року вказану кримінальну справу направлено до суду для розгляду по суті.

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ