Кільчицька вирішила здавати лікарні в оренду. Для гулянок і погодинно


10 квітня під головування першого заступника голови КМДА Ірени Кільчицької відбулось чергове засідання Комісії з розгляду питань щодо використання майна лікувально-профілактичних закладів комунальної власності.

Як повідомляє прес-служба КМДА, у засіданні взяли участь представники управлінь Київської адміністрації, депутати Київради, керівники лікувальних установ - орендодавці, орендарі та представники засобів масової інформації.

На засіданні були розглянуті питання продовження та переукладення договорів оренди приміщень столичних лікувально-профілактичних закладів.

Оскільки договори оренди комунального майна укладаються тільки після проведення конкурсу з визначення орендаря, який може проходити до 6 місяців, Ірена Кільчицька запропонувала укладати на цей термін короткострокові тимчасові договори оренди до моменту закінчення конкурсу із сторонніми орендарями для залучення додаткових коштів до бюджету міста.

Крім того, перший заступник мера доручила провести інвентаризацію всіх приміщень - залів для урочистих зібрань з метою подальшого прийняття рішення щодо їх погодинної оренди.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ