Пастор Черновецького: Я гроші ніколи в очі не бачивФото з сайту "Посольства Божого"
Пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа заперечує свою причетність до діяльності фінансової піраміди "Кінгз Кепітал".

Про це він заявив у понеділок у прямому ефірі ТРК "Київ".

"Не можна доказати те, чого не існує зовсім. Жодного стосунку, заявляю відповідально перед усією Україною і всією громадськістю, жодного стосунку не маю ні до створення цієї компанії, ... ні до управління,  тим більше з фінансами. Я гроші ніколи не бачив в очі, я ніколи не був у цій компанії, не знаю навіть адреси, де офіс знаходиться", - сказав Аделаджа.

Водночас адвокат пастора Андрій Федур зазначив, ніяке "покарання Сандею не загрожує, бо немає він до цієї справи жодного стосунку, комусь це потрібно, комусь це вигідно".

Аделаджа відзначив, що не знає,  хто його "замовив, але в курсі, що багатьом людям, сильним світу цього, перейшов дорогу".

За словами Аделаджі, до нього постійно приходять і вимагають гроші.

"Щоб не  піднімати шум, кажуть сиди мовчки, або дай гроші, я кажу: я не буду давати гроші за те, що я не робив. Я не злочинець", - сказав пастор.

Серед людей, які вимагають у нього гроші, він назвав адвоката Олександра Бандурченка.

"Адвокат, який захищає Бандурченка, каже знайдіть гроші на хабар, бо нас просять повісити цю справу на вас, якщо ви не будете помагати нам гроші знаходити, тоді ми будемо на вас по повній програмі. І є низка таких провокацій", - сказав Аделаджа.

За словами Федура, дії міліції і високопосадовців спрямовані на те, щоб дискредитувати пастора.

"Обвинувачення, яке висунуте, є абсолютно надуманим і безпідставним. І очевидно із тих повідомлень, які йдуть від держслужбавців, що тут потрібен пастор, бо треба його певною мірою дискредитувати, дискредитувати церкву і спробувати прив'язати це ще до політики. Це черговий популізм осіб, які сьогодні очолюють міністерства і замість того, щоб займатися конкретними реальними справами, займаються отакими речами", - сказав адвокат.

Сандей також відзначив, що він багато разів ходив на допит, де йому говорили, що пастора в махінаціях звинувачують прихожани.

"Вони кажуть, що у нас є люди, ваші прихожани чи колишні прихожани, які заявляють, що ви штовхали  чи змушували нести туди гроші. Я кажу, якщо у вас є тисяча людей, то я вам приведу 10 тисяч, які скажуть вам, що було насправді. Я вчив людей про закони грошей, про інвестування і так далі, але це мій обов'язок як пастора, я турбуюся про благополуччя моїх людей. І казав, що нікуди без страховки і без гарантії нікуди нікому не нести гроші. І навпаки це пограбували мене, пограбували моїх людей і я навпаки боровся за людей, захищав людей", - наголосив Сандей.

За його словами, він був дуже здивований, адже таких компаній як "Кінгз Кепітал" - є 5.

"Я навіть не помітив їх спочатку. Вони знаходять когось, хто наближений до церкви,  пропонують відсотки. От як (Олександр) Сафонов, директор, він же не ходив до церкви, але кликав людей", - переклав провину пастор.

Він також наголосив, що ніколи не просив людей ніяких грошей, а навпаки "сам 95% свого доходу віддавав на церкву, прихожанам".  

"Українська правда. Київ"

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ