Проти пастора Аделаджі порушили кримінальну справу


Слідчі органи в рамках розслідування кримінальної справи щодо компанії "Кінгз Кепітал" порушили кримінальну справа стосовно пастора Посольства Божого Сандея Аделаджі.

Про це на брифінгу в четвер заявив заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Віктор Ільчук.

"Відносно нього порушено кримінальну справу за шахрайство і обрано підписку про невиїзд", - сказав Ільчук.

Він також додав, що під час обшуку квартир Аделаджі були вилучені деякі документи та кошти.

"Зараз перевіряємо, що це за кошти, і як вони були отримані ним", - сказав Ільчук.

Як відомо, 24 листопада столична міліція затримала керівника "Кінгз Кепітал" Олександра Бандурченка за обвинуваченням у шахрайстві з грошима громадян.

Начальник Головного керування МВС України в Києві Віталій Ярема заявив, що підставою для порушення кримінальної справи були заяви від майже 60 громадян. За словами постраждалих, вони відповідно до укладених угод з "Кінгз Кепітал" не можуть отримати ні обіцяних відсотків, ні вкладених грошей.

2 січня в рамках розслідування кримінальної справи щодо діяльності "Кінгз Кепітал" столична міліція обшукала місце роботи і квартири пастора "Посольства Божого" Сандея Аделаджи.

Пастор "Посольства Божого" також дав зобов'язання міліції не виїжджати за межі України, поки не буде завершено розслідування справи про фінансові махінації компанії "Кінгз Кепітал".

У київській міліції також відзначили, що це зв'язано з тим, що в заявах потерпілих від діяльності "Кингз Кепітал" відзначається, що саме Аделаджа під час своїх проповідей закликав прихожан вкладати гроші у  фінустанову.

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ