Черновецький піднімає тарифи на компослуги у 5 разів


Тарифи на компослуги у столиці будуть підвищені у 5 разів для всіх, крім малозабезпечених киян та тих людей, які перебувають на обліку в органах соціального забезпечення.

Про це на брифінгу у п'ятницю заявив мер Києва Леонід Черновецький.

"Ви прочитаєте у завтрашньому номері "Хрещатика" моє розпорядження. Сесію ми проводити не будемо, я як завжди приймаю удар на себе", - сказав мер.

Таке рішення мер пояснив розпорядженням Кабінету міністрів.

"Кабінет міністрів випустив постанову, підписану Юлією Володимирівною (Тимошенко). Вона цією постановою зобов'язала усі мерії міст підняти тарифи на компослуги у 3 рази.  

"Я не можу з цим погодитися і запевняю вас - ніщо не перешкодить мені реалізувати мою програму "Багаті платять за бідних", - підкреслив він.

Мер заявив, що підніме тарифи для "таких у тому числі, як я і члени моєї команди, усі небідні люди. Ми збільшимо тарифи, як мінімум у п'ять разів".

Секретар Київрада Олесь Довгий заявив, що відповідно до методики Кабміну, у цілому тарифи на компослуги в Києві повинні підвищитися майже в два рази.

Водночас мер пообіцяв, що "всі люди, яким жити нема на що вони з сьогоднішнього дня отримають мої листи, що вони звільнені від сплати". Усі, хто не отримають такі листи, за словами градоначальника, можуть подзвонити у службу мера і вирішувати цю проблему в індивідуальному порядку.

"Ми обіцяємо, що всім тим киянам, що є соціально незахищеними, будуть компенсовані або з бюджету, або особистим розпорядженням київського міського голови, і виключені з цього розпорядження (про підвищення тарифів) по прізвищах", - сказав Черновецький.

Голова профільної комісії Київради з соціального захисті Алла Шлапак заявила, що для тих 520 тисяч людей, які отримують адресну матеріальну допомогу з міського бюджету і є на обліку в органах соцзабезпечення, автоматично зберігається той рівень тарифів на компослуги, який був до цього.

Дату введення в дію нових тарифів на компослуги Черновецький не назвав.

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ