Вхід на столичні кладовища став платнимФото blackka.qwerti.ru
Київській міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження, згідно з яким у Києві введено платний вхід на міські кладовища.

Про це у вівторок заявив заступник мера Віталій Журавський, відповідаючи на питання журналістів, чому у киян вимагають гроші за прохід на кладовище.

"Встановили платний вхід. Я можу фіксувати це", - сказав Журавський.

Водночас він не зміг пояснити, чому тепер столичні жителі мають платити за відвідування померлих родичів, а також не зміг назвати точну ціну за вхід на цвинтар.

"Я ще не бував на кладовищі, я не можу сказати точну ціну. Там по різних кладовищах є різна ціна, але ціна за вхід встановлена", - сказав Журавський.

На уточнююче запитання, чи є розпорядженням мерії, яке вже підписав Київський міський голова, заступник мера відповів: "Так". 

Як відомо, на засіданні сесії Київради 22 січня, мер Києва Леонід Черновецкий заявив, що планує залучити кошти до міського бюджету за рахунок послуг, що будуть надавати цвинтарі, як для людей, так і для тварин.

"Усе від сьогоднішнього дня закрию, ніхто мені більше не подзвонить, нікого я не поховаю без тарифів. Хочеш на Байкове (кладовище) - плати $50 тисяч, вхід на цвинтар - платний, копати могили, давати довідки, доглядати за могилами - усе тарифіковано, це все я вам днями покажу", - сказав тоді мер.

Тоді ж градоначальник заявляв, що, наприклад, за вхід на Байково кладовище брати по 50 гривень.

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ